Alex Morten Hove Sørensen
FYRVÆRKERIEKSPERTEN A/S

Alex Morten Hove Sørensen

FYRVÆRKERIEKSPERTEN A/S
11
Roller
2
Nyheter
Balance
Roller
DKK 116 mio
Direktør, bestyrelsesmedlem
DKK 98 mio
Direktør
DKK 20 mio
Direktør
Se alle 11
Relasjoner
AHORN HOLDING ApS
1998 - nå
+5
FYRVÆRKERIEKSPERTEN A/S
2012 - nå
+2
FYRVÆRKERIEKSPERTEN A/S
2004 - nå
+2
5 felles virksomheter
2004 - 2018
+2
FYRVÆRKERIEKSPERTEN A/S
2023 - nå
+1
Se alle 33
Kort fortalt
Alex Morten Hove Sørensen har været i direktionen for FYRVÆRKERIEKSPERTEN A/S siden 2007 og er desuden direktør i 9 andre selskaber.
Arbeidserfaring
2007-nå · Direktør
FYRVÆRKERIEKSPERTEN A/S
2012-nå · Direktør
VALMUE HOLDING A/S
2006-nå · Direktør
TIGERVEJ 12 A/S
2007-nå · Direktør
FÆLLESLAGER PÅ VANDEL ApS
2010-nå · Direktør
DANSK SYSTEM IMPORT ApS
Se alle 16
Tillitsverv
2003-nå · Bestyrelsesmedlem
VALMUE HOLDING A/S
2025-nå · Bestyrelsesmedlem
CASI TECHNOLOGY A/S
2025-nå · Bestyrelsesformand
Tixti ApS
2007-2007 · Bestyrelsesmedlem
FYRVÆRKERIEKSPERTEN A/S
1998-2006 · Bestyrelsesmedlem
TIGERVEJ 12 A/S
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
10. juli
hsac
Overskudd på DKK 407.692
TIGER EJENDOMME ApS
TIGER EJENDOMME ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. mai 2025 til 30. april. Alex Morten Hove Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
15. april
hsac
Overskudd på DKK 1,3 mio.
DANSK SYSTEM IMPORT ApS
DANSK SYSTEM IMPORT ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Alex Morten Hove Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
12. januar
hsac
Overskudd på DKK 264.793
CASI TECHNOLOGY A/S
CASI TECHNOLOGY A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. oktober 2024 til 30. september 2025. Alex Morten Hove Sørensen er medlem av styret.
Se mere
22. desember 2025
esuoh
Adresseendring
Tixti ApS
Tixti ApS flytter fra Thisted til Vandel. Alex Morten Hove Sørensen er styreleder.
Se mere
19. desember 2025
esuoh
Stiftelse
Tixti ApS
Tixti ApS stiftes i bransjen ikke-specialiseret engroshandel. Alex Morten Hove Sørensen er styreleder.
Se mere
18. desember 2025
esuoh
Stiftelse
Tigeren Holding ApS
Tigeren Holding ApS stiftes i bransjen ikke-finansielle holdingselskaber. Alex Morten Hove Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
6. november 2025
hsac
Overskudd på DKK 664.715
TIGER EJENDOMME ApS
TIGER EJENDOMME ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. mai 2024 til 30. april. Alex Morten Hove Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
15. juli 2025
hsac
Overskudd på DKK 3,5 mio.
FYRVÆRKERIEKSPERTEN A/S
FYRVÆRKERIEKSPERTEN A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. mai 2024 til 30. april. Alex Morten Hove Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
11. juli 2025
hsac
Overskudd på DKK 5,2 mio.
VALMUE HOLDING A/S
VALMUE HOLDING A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. mai 2024 til 30. april. Alex Morten Hove Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
11. juli 2025
hsac
Overskudd på DKK 799.303
Farligt Gods Lager ApS
Farligt Gods Lager ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. mai 2024 til 30. april. Alex Morten Hove Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
11. juli 2025
hsac
Underskudd på DKK 421
FÆLLESLAGER PÅ VANDEL ApS
FÆLLESLAGER PÅ VANDEL ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. mai 2024 til 30. april. Alex Morten Hove Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
11. juli 2025
hsac
Overskudd på DKK 2,2 mio.
ILA HOLDING ApS
ILA HOLDING ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. mai 2024 til 30. april. Alex Morten Hove Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
11. juli 2025
hsac
Overskudd på DKK 716.419
TIGERVEJ 12 A/S
TIGERVEJ 12 A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. mai 2024 til 30. april. Alex Morten Hove Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
1. juli 2025
hsac
Overskudd på DKK 382.452
DANSK SYSTEM IMPORT ApS
DANSK SYSTEM IMPORT ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Alex Morten Hove Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
30. juni 2025
hserfer
Erlend Øijordsbakken Husebø blir med i styret
FYRVÆRKERIEKSPERTEN A/S
Erlend Øijordsbakken Husebø blir med i styret for FYRVÆRKERIEKSPERTEN A/S. Alex Morten Hove Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
24. mars 2025
hsac
Overskudd på DKK 421.289
CASI TECHNOLOGY A/S
CASI TECHNOLOGY A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. oktober 2023 til 30. september 2024. Alex Morten Hove Sørensen er medlem av styret.
Se mere
20. mars 2025
hserfer
Alex Morten Hove Sørensen blir med i styret
CASI TECHNOLOGY A/S
Alex Morten Hove Sørensen erstatter Henning Preben Andersen i styret for CASI TECHNOLOGY A/S etter en periode på 2 år.
Se mere
1. januar 2025
eit nam
Alex Morten Hove Sørensen forlater ledelsen
Cykelmakker ApS
Alex Morten Hove Sørensen forlater ledelsen for Cykelmakker ApS etter en periode på 2 år.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Engroshandel med informations- og kommunikationsudstyr
DANSK SYSTEM IMPORT ApS
Tidligere bransje: Engroshandel med telekommunikationsudstyr. Alex Morten Hove Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS