Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen
T. Langhoff Holding ApS

Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen

T. Langhoff Holding ApS
3
Roller
Balance
Roller
DKK 10 mio
Direktør
DKK 2,9 mio
Adm. direktør
DKK 1,6 mio
Direktør
Relasjoner
2024 - nå
2024 - nå
S. Schäffer Holding ApS
2019 - nå
LME Holding 2015 ApS
2024 - 2026
Hofman-Klixbüll ApS
2024 - 2025
Kort fortalt
Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen har været i direktionen for TS Ejendomsservice ApS siden 2019 og er desuden direktør i TMC Brokers ApS.
Arbeidserfaring
2019-nå · Adm. direktør
T. Langhoff Holding ApS
2019-nå · Direktør
TS Ejendomsservice ApS
2024-nå · Direktør
TMC Brokers ApS
2024-2024 · Direktør
TMC Brokers ApS
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
29. juni
hsac
Overskudd på DKK 892.598
TMC Brokers ApS
TMC Brokers ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
27. januar
hserfer
Lars Malev Ebler forlater styret
TMC Brokers ApS
Lars Malev Ebler forlater styret for TMC Brokers ApS etter en periode på 1 år. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
27. oktober 2025
esuoh
Adresseendring
T. Langhoff Holding ApS
T. Langhoff Holding ApS flytter til ny adresse i Viby Sjælland. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er adm. direktør i virksomheten.
Se mere
27. oktober 2025
esuoh
Adresseendring
TS Ejendomsservice ApS
TS Ejendomsservice ApS flytter til ny adresse i Viby Sjælland. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
2. juli 2025
hsac
Overskudd på DKK 496.743
TS Ejendomsservice ApS
TS Ejendomsservice ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
2. juli 2025
hsac
Overskudd på DKK 211.992
T. Langhoff Holding ApS
T. Langhoff Holding ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er adm. direktør i virksomheten.
Se mere
1. juli 2025
eit nam
Niclas Hofman Munro-Klixbüll forlater ledelsen
TMC Brokers ApS
Niclas Hofman Munro-Klixbüll forlater ledelsen for TMC Brokers ApS etter en periode på 9 måneder. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
1. juli 2025
esuoh
Adresseendring
TMC Brokers ApS
TMC Brokers ApS flytter fra Ballerup til Brøndby. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
10. mai 2025
hsac
Underskudd på DKK 4.721
TMC Brokers ApS
TMC Brokers ApS offentliggjør regnskap for perioden 20. februar 2024 til 31. desember 2024. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Aktiviteter i forbindelse med forsikring og pensionsforsikring i.a.n.
TMC Brokers ApS
Tidligere bransje: Andre hjælpetjenester i forbindelse med forsikring og pensionsforsikring. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
10. oktober 2024
nwod enil trahc
Ny status NORMAL
TMC Brokers ApS
Tidligere status: Under tvangsopløsning. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
1. oktober 2024
hserfer
Lars Malev Ebler blir med i styret
TMC Brokers ApS
Lars Malev Ebler blir med i styret for TMC Brokers ApS. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
1. oktober 2024
eit nam
Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen blir med i ledelsen
TMC Brokers ApS
Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen blir med i ledelsen for TMC Brokers ApS.
Se mere
1. oktober 2024
esuoh
Adresseendring
TMC Brokers ApS
TMC Brokers ApS flytter fra København Ø til Ballerup. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
1. juli 2024
hsac
Overskudd på DKK 244.679
T. Langhoff Holding ApS
T. Langhoff Holding ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2023 til 31. desember 2023. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er adm. direktør i virksomheten.
Se mere
1. juli 2024
hsac
Overskudd på DKK 583.323
TS Ejendomsservice ApS
TS Ejendomsservice ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2023 til 31. desember 2023. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
18. oktober 2023
esuoh
Adresseendring
TS Ejendomsservice ApS
TS Ejendomsservice ApS flytter fra Havdrup til Viby Sjælland. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
18. oktober 2023
esuoh
Adresseendring
T. Langhoff Holding ApS
T. Langhoff Holding ApS flytter fra Havdrup til Viby Sjælland. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er adm. direktør i virksomheten.
Se mere
30. juni 2023
hsac
Overskudd på DKK 241.607
T. Langhoff Holding ApS
T. Langhoff Holding ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2022 til 31. desember 2022. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er adm. direktør i virksomheten.
Se mere
30. juni 2023
hsac
Overskudd på DKK 533.604
TS Ejendomsservice ApS
TS Ejendomsservice ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2022 til 31. desember 2022. Tobias Schäffer Langhoff Jacobsen er medlem af ledelsen.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS