Bo Friborg Kristiansen
MANDECENTRET BOTILBUD ApS

Bo Friborg Kristiansen

MANDECENTRET BOTILBUD ApS
4
Roller
Balance
Roller
DKK 21 mio
Bestyrelsesmedlem
DKK 17 mio
Bestyrelsesmedlem
Bestyrelsesformand
Bestyrelsesformand
Relasjoner
Orehek Holding ApS
2012 - 2018
Fhv. formand, Fonden Mariehjemmene, fhv. vicedirektør, Sundhedsforvaltningen, Københavns Kommune
2009 - 2017
MANDECENTRET BOTILBUD ApS
2024 - nå
MANDECENTRET BOTILBUD ApS
2018 - nå
3E CONSULTING ApS
2015 - nå
Se alle 115
Arbeidserfaring
2011-2019 · Direktør
FONDEN MARIEHJEMMENE
2012-2018 · Direktør
DANSK SENIORBO A/S
2011-2011 · Direktør
DIGTERGÅRDENS BUTIKSCENTER ApS
Tillitsverv
2015-nå · Bestyrelsesmedlem
MANDECENTRET BOTILBUD ApS
2021-nå · Bestyrelsesmedlem
Behandlingsskolerne bosteder ApS
2025-nå · Bestyrelsesformand
Bostedet Guldsmeden ApS
2026-nå · Bestyrelsesformand
Tryggeliv Engtoften ApS
2024-2024 · Bestyrelsesmedlem
Fonden Thorkilhus
Se alle 11
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
22. mai
hsac
Overskudd på DKK 3,5 mio.
MANDECENTRET BOTILBUD ApS
MANDECENTRET BOTILBUD ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Bo Friborg Kristiansen er medlem av styret.
Se mere
30. april
hserfer
Flemming Trap Højer forlater styret
MANDECENTRET BOTILBUD ApS
Flemming Trap Højer forlater styret for MANDECENTRET BOTILBUD ApS etter en periode på 8 år. Bo Friborg Kristiansen er fortsatt styremedlem.
Se mere
28. april
eit nam
Tue Roth blir adm. direktør
Tryggeliv Engtoften ApS
Tue Roth blir adm. direktør i Tryggeliv Engtoften ApS. Bo Friborg Kristiansen er styreleder.
Se mere
30. mars
hserfer
Bo Friborg Kristiansen blir med i styret
Tryggeliv Engtoften ApS
Bo Friborg Kristiansen blir med i styret for Tryggeliv Engtoften ApS.
Se mere
26. februar
hsac
Overskudd på DKK 1,8 mio.
Behandlingsskolerne bosteder ApS
Behandlingsskolerne bosteder ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. august 2025. Bo Friborg Kristiansen er medlem av styret.
Se mere
23. februar
seciffo
Nytt navn: Behandlingsskolerne bosteder ApS
Katholt ApS
Katholt ApS skifter navn til Behandlingsskolerne bosteder ApS. Bo Friborg Kristiansen er medlem av styret.
Se mere
19. november 2025
hserfer
Bo Friborg Kristiansen blir med i styret
Bostedet Guldsmeden ApS
Bo Friborg Kristiansen blir med i styret for Bostedet Guldsmeden ApS.
Se mere
26. mai 2025
hsac
Overskudd på DKK 2,8 mio.
Katholt ApS
Katholt ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Bo Friborg Kristiansen er medlem av styret.
Se mere
15. mai 2025
hsac
Overskudd på DKK 2,6 mio.
MANDECENTRET BOTILBUD ApS
MANDECENTRET BOTILBUD ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Bo Friborg Kristiansen er medlem av styret.
Se mere
11. mars 2025
eit nam
Jacob Engmose Astrup forlater ledelsen
MANDECENTRET BOTILBUD ApS
Jacob Engmose Astrup forlater ledelsen for MANDECENTRET BOTILBUD ApS etter en periode på 4 år. Bo Friborg Kristiansen er medlem av styret.
Se mere
11. mars 2025
eit nam
Lars Lindholm Nielsen blir adm. direktør
MANDECENTRET BOTILBUD ApS
Lars Lindholm Nielsen blir adm. direktør i MANDECENTRET BOTILBUD ApS. Bo Friborg Kristiansen er medlem av styret.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Drift af andre former for institutionsophold
MANDECENTRET BOTILBUD ApS
Tidligere bransje: Andre former for institutionsophold. Bo Friborg Kristiansen er medlem av styret.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Drift af døgninstitutioner for personer med psykiske handicap
Katholt ApS
Tidligere bransje: Døgninstitutioner for personer med psykiske handicap. Bo Friborg Kristiansen er medlem av styret.
Se mere
31. desember 2024
hserfer
Bo Friborg Kristiansen forlater styret
Fonden Thorkilhus
Bo Friborg Kristiansen forlater styret for Fonden Thorkilhus etter en periode på 10 måneder.
Se mere
3. oktober 2024
hserfer
Yasin Aided blir med i styret
Katholt ApS
Yasin Aided blir med i styret for Katholt ApS. Bo Friborg Kristiansen er fortsatt styremedlem.
Se mere
10. juni 2024
hsac
Overskudd på DKK 1,9 mio.
Katholt ApS
Katholt ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2023 til 31. desember 2023. Bo Friborg Kristiansen er medlem av styret.
Se mere
19. april 2024
hsac
Overskudd på DKK 3,9 mio.
MANDECENTRET BOTILBUD ApS
MANDECENTRET BOTILBUD ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2023 til 31. desember 2023. Bo Friborg Kristiansen er medlem av styret.
Se mere
21. mars 2024
esuoh
Stiftelse
Fonden Thorkilhus
Fonden Thorkilhus stiftes i bransjen foreninger, legater og fonde med sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål. Bo Friborg Kristiansen er medlem av styret.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS