Cirkulær Nord Fonden
VAT · DK39176025 · Reklamebeskyttet

Cirkulær Nord Fonden

VAT · DK39176025 · Reklamebeskyttet
2017
Stiftet
1
Ansatte
12
Nyheter
Adresse
Agdrupvej 3
9700 Brønderslev
Ansatte
2022202320242025202601234
Likviditetsgrad
379%
Veldig god
Avkastningsgrad
-5%
Ikke tilfredsstillende
Soliditetsgraden
97%
Veldig god
Beløp i DKK 1 000
Årets resultat
10.000
8.000
6.000
4.000
2.000
0
-2.000
2021
2022
2023
2024
2025
Styre
Brian Poul Kjær
Bestyrelsesformand
Hans Christian Holst
Bestyrelsesmedlem
Henrik Riisgaard
Bestyrelsesmedlem
Jørgen Michael Bing
Bestyrelsesmedlem
Thorkil Flensmark Bartholdy Neergaard
Bestyrelsesmedlem
Adresse
Agdrupvej 3
9700 Brønderslev
Ansatte
2022202320242025202601234
Kort fortalt
Cirkulær Nord Fonden blev etableret i 2017 og har adresse i Brønderslev. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK 809.491. Virksomheden er en erhvervsdrivende fond i branchen ikke-finansielle holdingselskaber.
Bransje
Ikke-finansielle holdingselskaber
Eierforhold
Cirkulær Nord Fonden
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
16. juni
hsac
Underskudd på DKK 763.855
Cirkulær Nord Fonden
Cirkulær Nord Fonden offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025.
Nøkkeltall
Beløp i DKK 1 00020252024
Bruttomargin8091.705
Årets resultat-7648.508
Totale aktiver12.51321.555
Egenkapital12.13212.895
25. februar
hserfer
Jørgen Michael Bing blir med i styret
Cirkulær Nord Fonden
Jørgen Michael Bing blir med i styret for Cirkulær Nord Fonden.
1. januar
hserfer
Hans Christian Holst blir med i styret
Cirkulær Nord Fonden
Hans Christian Holst blir med i styret for Cirkulær Nord Fonden.
31. desember 2025
hserfer
Jens Andersen forlater styret
Cirkulær Nord Fonden
Jens Andersen forlater styret for Cirkulær Nord Fonden etter en periode på 4 år.
27. november 2025
hserfer
Anette Bæk forlater styret
Cirkulær Nord Fonden
Anette Bæk forlater styret for Cirkulær Nord Fonden etter en periode på 10 måneder.
21. august 2025
hserfer
Erstatning i styret
Cirkulær Nord Fonden
3 endringer i styret for Cirkulær Nord Fonden.
Tiltrer styret
Styremedlem
Forlater styret
Forlater etter en periode på 6 år
Forlater etter en periode på 11 måneder
31. juli 2025
eit nam
Steen Michael Madsen slutter som adm. direktør
Cirkulær Nord Fonden
Steen Michael Madsen slutter som adm. direktør i Cirkulær Nord Fonden.
4. mai 2025
hsac
Overskudd på DKK 8,5 mio.
Cirkulær Nord Fonden
Cirkulær Nord Fonden offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024.
Nøkkeltall
Beløp i DKK 1 00020242023
Bruttomargin1.7052.407
Årets resultat8.508-254
Totale aktiver21.55513.000
Egenkapital12.8954.387
1. februar 2025
hserfer
Nye navn i styret
Cirkulær Nord Fonden
2 nye medlemmer blir med i styret for Cirkulær Nord Fonden.
Styremedlem
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS