16. juni · vafo.dk
Tallene går op: Holdingselskab i Vejle Øst fik større overskud end året før
Cm 2019 Holding ApS har netop afleveret regnskab for perioden 1 januar 2025 til 31 december 2025.
Les artikkel
| Beløp i DKK 1 000 | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | -7 | -1 |
| Årets resultat | 77 | 65 |
| Totale aktiver | 2.677 | 2.734 |
| Egenkapital | 2.677 | 2.734 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | -1 | 0 |
| Årets resultat | 65 | 117 |
| Totale aktiver | 2.734 | 2.792 |
| Egenkapital | 2.734 | 2.792 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | 0 | 0 |
| Årets resultat | 117 | -169 |
| Totale aktiver | 2.792 | 2.793 |
| Egenkapital | 2.792 | 2.793 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | 0 | 0 |
| Årets resultat | -169 | 2.870 |
| Totale aktiver | 2.793 | 3.076 |
| Egenkapital | 2.793 | 3.076 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | 0 | -2 |
| Årets resultat | 2.870 | 269 |
| Totale aktiver | 3.076 | 1.989 |
| Egenkapital | 3.076 | 319 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2020 |
|---|---|
| Bruttomargin | -2 |
| Årets resultat | 269 |
| Totale aktiver | 1.989 |
| Egenkapital | 319 |