Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS
VAT · DK44944820 · Reklamebeskyttet

Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS

VAT · DK44944820 · Reklamebeskyttet
2024
Stiftet
Adresse
Marsalle 32
8700 Horsens
Direktør
Stephan Sørensen
Direktør
Likviditetsgrad
102%
Tilfredsstillende
Avkastningsgrad
Ikke beregnet
Soliditetsgraden
2%
Ikke tilfredsstillende
Beløp i DKK 1 000
Årets resultat
0
-50
-100
-150
-200
2021
2022
2023
2024
2025
Styre
Henrik Burkal
Bestyrelsesformand
Torben Lennart Sørensen
Bestyrelsesmedlem
Adresse
Marsalle 32
8700 Horsens
Kort fortalt
Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS blev etableret i 2024 og har adresse i Horsens. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK -26.052. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen køb og salg af egen fast ejendom.
Bransje
Køb og salg af egen fast ejendom
Eierforhold
Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
13. mai
hsac
Underskudd på DKK 157.203
Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS
Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025.
Nøkkeltall
Beløp i 1.00020252024
Bruttomargin-26
Årets resultat-157
Totale aktiver7.005
Egenkapital149
14. mai 2025
hsac
Regnskap for 2024 offentligjort
Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS
Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS offentliggjør regnskap for perioden 25. juni 2024 til 31. desember 2024.
Nøkkeltall
Beløp i 1.0002024
Bruttomargin
Årets resultat
Totale aktiver
Egenkapital
20. november 2024
eit nam
Jan Kvolbæk Poulsen slutter som adm. direktør
Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS
Jan Kvolbæk Poulsen slutter som adm. direktør i Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS.
20. november 2024
eit nam
Stephan Sørensen blir med i ledelsen
Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS
Stephan Sørensen blir med i ledelsen for Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS.
25. juni 2024
esuoh
Stiftelse
Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS
Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS stiftes i bransjen køb og salg af egen fast ejendom.
Adresse
Marsalle 32
8700 Horsens
Personer
Adm. direktør
Styreleder
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS