Giovanni Schiano Di Zenise

Giovanni Schiano Di Zenise

0
Roller
Relasjoner
1 felles virksomhet
2021 - 2022
Arbeidserfaring
2021-2022 · Direktør
MANISA Denmark ApS
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
19. april 2022
eit nam
Giovanni Schiano Di Zenise forlater ledelsen
MANISA Denmark ApS
Giovanni Schiano Di Zenise forlater ledelsen for MANISA Denmark ApS etter en periode på 5 måneder.
Se mere
2. desember 2021
eit nam
Giovanni Schiano Di Zenise blir med i ledelsen
MANISA Denmark ApS
Giovanni Schiano Di Zenise blir med i ledelsen for MANISA Denmark ApS.
Se mere
2. desember 2021
paws
Ny bransje: Sø- og kysttransport af gods
MANISA Denmark ApS
Tidligere bransje: Skibsmæglere. Giovanni Schiano Di Zenise er medlem af ledelsen.
Se mere
2. desember 2021
seciffo
Nytt navn: MANISA Denmark ApS
Green Marine ApS
Green Marine ApS skifter navn til MANISA Denmark ApS. Giovanni Schiano Di Zenise er medlem af ledelsen.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS