Henrik Ingemand Sørensen
KONVENTUM A/S

Henrik Ingemand Sørensen

KONVENTUM A/S
3
Roller
2
Nyheter
Balance
Roller
DKK 301 mio
Direktør
DKK 142 mio
Bestyrelsesmedlem
DKK 45 mio
Direktør
Relasjoner
2026 - nå
2024 - nå
FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR
2024 - nå
BLIK HOLDING A/S
2024 - nå
2 felles virksomheter
2024
Se alle 68
Kort fortalt
Henrik Ingemand Sørensen har været i direktionen for KONVENTUM A/S siden 2024 og er desuden direktør i FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR.
Arbeidserfaring
2024-nå · Direktør
KONVENTUM A/S
2024-nå · Direktør
FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR
2011-2014 · Direktør
SCANDLINES CATERING ApS
Tillitsverv
2025-nå · Bestyrelsesmedlem
Den Kooperative Fond
2017-2025 · Bestyrelsesmedlem
MJ Service A/S
2020-2024 · Bestyrelsesmedlem
ROSENFELT CHRISTENSEN & WEST ENGINEERING A/S
2021-2022 · Bestyrelsesmedlem
Sammenslutningen REFOOD mærket F.M.B.A.
2017-2019 · Bestyrelsesmedlem
SPRIT & CO. ApS
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
26. mai
hsac
Overskudd på DKK 9,7 mio.
Den Kooperative Fond
Den Kooperative Fond offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Henrik Ingemand Sørensen er medlem av styret.
Se mere
21. mai
hserfer
Nye navn i styret
FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR
2 nye medlemmer blir med i styret for FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR. Henrik Ingemand Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
6. mai
hsac
Overskudd på DKK 42 mio.
FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR
FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Henrik Ingemand Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
6. mai
hsac
Underskudd på DKK 3,4 mio.
KONVENTUM A/S
KONVENTUM A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Henrik Ingemand Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
30. april
hserfer
Caspar Rose forlater styret
FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR
Caspar Rose forlater styret for FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR etter en periode på 3 år. Henrik Ingemand Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
30. april
hserfer
Erstatning i styret
KONVENTUM A/S
4 endringer i styret for KONVENTUM A/S. Henrik Ingemand Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
29. oktober 2025
hserfer
Tine Baatrup Riber forlater styret
FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR
Tine Baatrup Riber forlater styret for FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR etter en periode på 2 år. Henrik Ingemand Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
15. september 2025
seciffo
Nytt navn: Den Kooperative Fond
den kooperative fond
den kooperative fond skifter navn til Den Kooperative Fond. Henrik Ingemand Sørensen er medlem av styret.
Se mere
23. mai 2025
hsac
Overskudd på DKK 5,2 mio.
FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR
FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Henrik Ingemand Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
22. mai 2025
hsac
Overskudd på DKK 10 mio.
den kooperative fond
den kooperative fond offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Henrik Ingemand Sørensen er medlem av styret.
Se mere
21. mai 2025
hsac
Underskudd på DKK 742.483
KONVENTUM A/S
KONVENTUM A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Henrik Ingemand Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
20. mai 2025
hserfer
Henrik Ingemand Sørensen blir med i styret
den kooperative fond
Henrik Ingemand Sørensen blir med i styret for den kooperative fond.
Se mere
14. mai 2025
hserfer
Erstatning i styret
FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR
3 endringer i styret for FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR. Henrik Ingemand Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
14. mai 2025
hserfer
Søren Nystrøm forlater styret
KONVENTUM A/S
Søren Nystrøm forlater styret for KONVENTUM A/S etter en periode på 4 år. Henrik Ingemand Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
26. mars 2025
hserfer
Henrik Ingemand Sørensen forlater styret
MJ Service A/S
Henrik Ingemand Sørensen forlater styret for MJ Service A/S etter en periode på 8 år.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Drift af hoteller og lignende overnatningsfaciliteter
KONVENTUM A/S
Tidligere bransje: Konferencecentre og kursusejendomme. Henrik Ingemand Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
5. september 2024
hserfer
Martin Ove Kjær Thomsen forlater styret
FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR
Martin Ove Kjær Thomsen forlater styret for FONDEN LO-SKOLEN HELSINGØR etter en periode på 11 måneder. Henrik Ingemand Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
4. juli 2024
hserfer
Henrik Ingemand Sørensen forlater styret
ROSENFELT CHRISTENSEN & WEST ENGINEERING A/S
Henrik Ingemand Sørensen forlater styret for ROSENFELT CHRISTENSEN & WEST ENGINEERING A/S etter en periode på 4 år.
Se mere
1. juli 2024
hserfer
Nye navn i styret
KONVENTUM A/S
2 nye medlemmer blir med i styret for KONVENTUM A/S. Henrik Ingemand Sørensen er medlem af ledelsen.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS