Hossein Ali Nabizada
Vejle Taxa Kørselskontor A/S

Hossein Ali Nabizada

Vejle Taxa Kørselskontor A/S
2
Roller
Balance
Roller
DKK 2,9 mio
Bestyrelsesmedlem
DKK 2,0 mio
Bestyrelsesmedlem
Relasjoner
DT 1014 ApS
2026 - nå
JA Service 17 ApS
2025 - nå
VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING
2025 - nå
Vejle Taxa Kørselskontor A/S
2024 - nå
2 felles virksomheter
2025 - 2026
Se alle 8
Tillitsverv
2024-nå · Bestyrelsesmedlem
Vejle Taxa Kørselskontor A/S
2025-nå · Bestyrelsesmedlem
VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING
2024-2025 · Bestyrelsesmedlem
VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
28. juli
hserfer
Jesper Ullerup Christiansen forlater styret
VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING
Jesper Ullerup Christiansen forlater styret for VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING etter en periode på 1 år. Hossein Ali Nabizada er fortsatt styremedlem.
Se mere
28. juli
hserfer
Jesper Ullerup Christiansen forlater styret
Vejle Taxa Kørselskontor A/S
Jesper Ullerup Christiansen forlater styret for Vejle Taxa Kørselskontor A/S etter en periode på 1 år. Hossein Ali Nabizada er fortsatt styremedlem.
Se mere
2. juni
hsac
Underskudd på DKK 544.311
VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING
VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Hossein Ali Nabizada er medlem av styret.
Se mere
1. juni
hsac
Overskudd på DKK 197.663
Vejle Taxa Kørselskontor A/S
Vejle Taxa Kørselskontor A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Hossein Ali Nabizada er medlem av styret.
Se mere
27. mai
hserfer
Mahdi Ahshmi blir med i styret
VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING
Mahdi Ahshmi blir med i styret for VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING. Hossein Ali Nabizada er fortsatt styremedlem.
Se mere
27. mai
hserfer
Mahdi Ahshmi blir med i styret
Vejle Taxa Kørselskontor A/S
Mahdi Ahshmi blir med i styret for Vejle Taxa Kørselskontor A/S. Hossein Ali Nabizada er fortsatt styremedlem.
Se mere
3. juli 2025
eit nam
Christian Kirkegaard blir med i ledelsen
VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING
Christian Kirkegaard blir med i ledelsen for VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING. Hossein Ali Nabizada er medlem av styret.
Se mere
10. juni 2025
hsac
Underskudd på DKK 373.487
Vejle Taxa Kørselskontor A/S
Vejle Taxa Kørselskontor A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Hossein Ali Nabizada er medlem av styret.
Se mere
2. juni 2025
hsac
Overskudd på DKK 83.600
VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING
VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Hossein Ali Nabizada er medlem av styret.
Se mere
21. mai 2025
hserfer
Hossein Ali Nabizada blir med i styret
VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING
Hossein Ali Nabizada blir med i styret for VEJLE TAXAS ØKONOMISKE FORENING.
Se mere
21. mai 2025
hserfer
Erstatning i styret
Vejle Taxa Kørselskontor A/S
5 endringer i styret for Vejle Taxa Kørselskontor A/S. Hossein Ali Nabizada er fortsatt styremedlem.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Passagertransport på bestilling i køretøj med chauffør
Vejle Taxa Kørselskontor A/S
Tidligere bransje: Taxikørsel. Hossein Ali Nabizada er medlem av styret.
Se mere
6. juni 2024
hsac
Overskudd på DKK 429.173
Vejle Taxa Kørselskontor A/S
Vejle Taxa Kørselskontor A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2023 til 31. desember 2023. Hossein Ali Nabizada er medlem av styret.
Se mere
29. mai 2024
hserfer
Hossein Ali Nabizada blir med i styret
Vejle Taxa Kørselskontor A/S
Hossein Ali Nabizada blir med i styret for Vejle Taxa Kørselskontor A/S.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS