30. mars · fyens.dk
Sådan går det 40 Middelfart-firmaer: Resultaterne svinger fra -4,75 mio. til 31,9 mio. kroner
Virksomheden ejes af JAWL Holding ApS.
Les artikkel
| Beløp i DKK 1 000 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | – | – |
| Årets resultat | 1.578 | 711 |
| Totale aktiver | 19.276 | 8.289 |
| Egenkapital | 9.743 | 8.287 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | – | – |
| Årets resultat | 711 | 268 |
| Totale aktiver | 8.289 | 7.745 |
| Egenkapital | 8.287 | 7.635 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | – | – |
| Årets resultat | 268 | 954 |
| Totale aktiver | 7.745 | 7.470 |
| Egenkapital | 7.635 | 7.424 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | – | – |
| Årets resultat | 954 | 721 |
| Totale aktiver | 7.470 | 6.531 |
| Egenkapital | 7.424 | 6.526 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2020 |
|---|---|
| Bruttomargin | – |
| Årets resultat | 721 |
| Totale aktiver | 6.531 |
| Egenkapital | 6.526 |