Jonas Saleem Kristiansen

Jonas Saleem Kristiansen

0
Roller
Relasjoner
Candle Studio ApS
2024 - 2025
Amirzai Protect ApS
2017 - 2019
Arbeidserfaring
2024-2026 · Adm. direktør
JKTransport ApS
2023-2026 · Direktør
C+ 2211-001 ApS
2024-2025 · Direktør
Candle Studio ApS
2023-2023 · Direktør
C+ 2211-001 ApS
2017-2019 · Direktør
AS Forsikringsagentur IVS
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
12. august
eit nam
Jonas Saleem Kristiansen slutter som adm. direktør
JKTransport ApS
Jonas Saleem Kristiansen slutter som adm. direktør i JKTransport ApS.
Se mere
12. august
eit nam
Jonas Saleem Kristiansen forlater ledelsen
C+ 2211-001 ApS
Jonas Saleem Kristiansen forlater ledelsen for C+ 2211-001 ApS etter en periode på 3 år.
Se mere
17. juli 2025
hsac
Underskudd på DKK 68.127
C+ 2211-001 ApS
C+ 2211-001 ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Jonas Saleem Kristiansen er medlem af ledelsen.
Se mere
30. juni 2025
eit nam
Jonas Saleem Kristiansen forlater ledelsen
Candle Studio ApS
Jonas Saleem Kristiansen forlater ledelsen for Candle Studio ApS etter en periode på 1 år.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Detailhandel med andre nye varer
Candle Studio ApS
Tidligere bransje: Forhandlere af gaveartikler og brugskunst. Jonas Saleem Kristiansen er medlem af ledelsen.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Passagertransport på bestilling i køretøj med chauffør
JKTransport ApS
Tidligere bransje: Taxikørsel. Jonas Saleem Kristiansen er adm. direktør i virksomheten.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Passagertransport på bestilling i køretøj med chauffør
C+ 2211-001 ApS
Tidligere bransje: Taxikørsel. Jonas Saleem Kristiansen er medlem af ledelsen.
Se mere
1. november 2024
esuoh
Stiftelse
JKTransport ApS
JKTransport ApS stiftes i bransjen taxikørsel. Jonas Saleem Kristiansen er adm. direktør i virksomheten.
Se mere
3. juli 2024
hsac
Underskudd på DKK 270.929
Candle Studio ApS
Candle Studio ApS offentliggjør regnskap for perioden 24. mai 2023 til 31. desember 2023. Jonas Saleem Kristiansen er medlem af ledelsen.
Se mere
25. juni 2024
hsac
Overskudd på DKK 60.372
C+ 2211-001 ApS
C+ 2211-001 ApS offentliggjør regnskap for perioden 10. desember 2022 til 31. desember 2023. Jonas Saleem Kristiansen er medlem af ledelsen.
Se mere
9. juni 2024
esuoh
Adresseendring
C+ 2211-001 ApS
C+ 2211-001 ApS flytter fra Aarhus V til Egå. Jonas Saleem Kristiansen er medlem af ledelsen.
Se mere
12. mars 2024
eit nam
Jonas Saleem Kristiansen blir med i ledelsen
Candle Studio ApS
Jonas Saleem Kristiansen blir med i ledelsen for Candle Studio ApS.
Se mere
18. april 2023
esuoh
Adresseendring
C+ 2211-001 ApS
C+ 2211-001 ApS flytter til ny adresse i Aarhus V. Jonas Saleem Kristiansen er medlem af ledelsen.
Se mere
10. april 2023
eit nam
Jonas Saleem Kristiansen blir med i ledelsen
C+ 2211-001 ApS
Jonas Saleem Kristiansen erstatter Said Oussama El Abd i ledelsen for C+ 2211-001 ApS etter en periode på 4 måneder.
Se mere
10. april 2023
paws
Ny bransje: Taxikørsel
C+ 2211-001 ApS
Tidligere bransje: Turistkørsel og anden landpassagertransport. Jonas Saleem Kristiansen er medlem af ledelsen.
Se mere
11. juli 2019
eit nam
Jonas Saleem Kristiansen forlater ledelsen
Privatetender IVS
Jonas Saleem Kristiansen forlater ledelsen for Privatetender IVS etter en periode på 2 år.
Se mere
2. juli 2019
hsac
Underskudd på DKK 8.954
Privatetender IVS
Privatetender IVS offentliggjør regnskap for perioden 19. november 2017 til 31. desember 2018. Jonas Saleem Kristiansen er medlem af ledelsen.
Se mere
19. november 2017
esuoh
Stiftelse
Privatetender IVS
Privatetender IVS stiftes i bransjen event catering. Jonas Saleem Kristiansen er medlem af ledelsen.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS