Mads Hvilshøj
AAP Line Aviation ApS

Mads Hvilshøj

AAP Line Aviation ApS
3
Roller
Balance
Roller
DKK 22 mio
Bestyrelsesformand
DKK 1,0 mio
Direktør
DKK 11.561
Direktør
Relasjoner
AAP Line Aviation ApS
2024 - nå
AAP Aviation A/S
2024 - nå
OSM Aviation A/S
2022 - nå
1 felles virksomhet
2022 - 2023
Kort fortalt
Mads Hvilshøj har været i direktionen for AAP Line Aviation ApS siden 2024 og er desuden direktør i AAP Aviation Denmark ApS.
Arbeidserfaring
2024-nå · Direktør
AAP Line Aviation ApS
2024-nå · Direktør
AAP Aviation Denmark ApS
Tillitsverv
2022-nå · Bestyrelsesformand
AAP Aviation A/S
2021-2022 · Bestyrelsesformand
AAP Aviation A/S
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
30. juni
hsac
Underskudd på DKK 1,4 mio.
AAP Aviation A/S
AAP Aviation A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Mads Hvilshøj er styreleder.
Se mere
30. juni
hsac
Underskudd på DKK 319.522
AAP Aviation Denmark ApS
AAP Aviation Denmark ApS offentliggjør regnskap for perioden 3. desember 2024 til 31. desember 2025. Mads Hvilshøj er medlem af ledelsen.
Se mere
30. juni
hsac
Underskudd på DKK 28.439
AAP Line Aviation ApS
AAP Line Aviation ApS offentliggjør regnskap for perioden 3. oktober 2024 til 31. desember 2025. Mads Hvilshøj er medlem af ledelsen.
Se mere
2. februar
paws
Ny bransje: Serviceydelser i forbindelse med luftfart
AAP Line Aviation ApS
Tidligere bransje: Administrations- og kontorserviceaktiviteter. Mads Hvilshøj er medlem af ledelsen.
Se mere
30. juni 2025
hsac
Underskudd på DKK 1,5 mio.
AAP Aviation A/S
AAP Aviation A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Mads Hvilshøj er styreleder.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Administrations- og kontorserviceaktiviteter
AAP Aviation A/S
Tidligere bransje: Kombinerede administrationsserviceydelser. Mads Hvilshøj er styreleder.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Administrations- og kontorserviceaktiviteter
AAP Line Aviation ApS
Tidligere bransje: Kombinerede administrationsserviceydelser. Mads Hvilshøj er medlem af ledelsen.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Administrations- og kontorserviceaktiviteter
AAP Aviation Denmark ApS
Tidligere bransje: Kombinerede administrationsserviceydelser. Mads Hvilshøj er medlem af ledelsen.
Se mere
3. desember 2024
esuoh
Stiftelse
AAP Aviation Denmark ApS
AAP Aviation Denmark ApS stiftes i bransjen kombinerede administrationsserviceydelser. Mads Hvilshøj er medlem af ledelsen.
Se mere
3. oktober 2024
esuoh
Stiftelse
AAP Line Aviation ApS
AAP Line Aviation ApS stiftes i bransjen kombinerede administrationsserviceydelser. Mads Hvilshøj er medlem af ledelsen.
Se mere
27. juni 2024
hsac
Underskudd på DKK 187.424
AAP Aviation A/S
AAP Aviation A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2023 til 31. desember 2023. Mads Hvilshøj er styreleder.
Se mere
11. januar 2024
hserfer
Fredrik Grorud Øygard blir med i styret
AAP Aviation A/S
Fredrik Grorud Øygard blir med i styret for AAP Aviation A/S. Mads Hvilshøj er fortsatt styreleder.
Se mere
11. januar 2024
eit nam
Fredrik Grorud Øygard blir med i ledelsen
AAP Aviation A/S
Fredrik Grorud Øygard blir med i ledelsen for AAP Aviation A/S. Mads Hvilshøj er styreleder.
Se mere
5. desember 2023
hserfer
Fredrik Grorud Øygaard forlater styret
AAP Aviation A/S
Fredrik Grorud Øygaard forlater styret for AAP Aviation A/S etter en periode på 1 år. Mads Hvilshøj er fortsatt styreleder.
Se mere
5. desember 2023
eit nam
Fredrik Grorud Øygaard forlater ledelsen
AAP Aviation A/S
Fredrik Grorud Øygaard forlater ledelsen for AAP Aviation A/S etter en periode på 1 år. Mads Hvilshøj er styreleder.
Se mere
7. juli 2023
hsac
Underskudd på DKK 366.263
AAP Aviation A/S
AAP Aviation A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2022 til 31. desember 2022. Mads Hvilshøj er styreleder.
Se mere
27. juni 2023
esuoh
Adresseendring
AAP Aviation A/S
AAP Aviation A/S flytter fra Herlev til Kastrup. Mads Hvilshøj er styreleder.
Se mere
7. november 2022
seciffo
Nytt navn: AAP Aviation A/S
OSM Aviation A/S
OSM Aviation A/S skifter navn til AAP Aviation A/S. Mads Hvilshøj er styreleder.
Se mere
28. oktober 2022
hsac
Underskudd på DKK 3,2 mio.
OSM Aviation A/S
OSM Aviation A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2021 til 31. desember 2021. Mads Hvilshøj er styreleder.
Se mere
27. oktober 2022
nwod enil trahc
Ny status NORMAL
OSM Aviation A/S
Tidligere status: Under tvangsopløsning. Mads Hvilshøj er styreleder.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS