Mathias Kalerak Mathæussen
NORTH ATLANTIC SEAFOOD A/S

Mathias Kalerak Mathæussen

NORTH ATLANTIC SEAFOOD A/S
6
Roller
Balance
Roller
DKK 329 mio
Bestyrelsesmedlem
DKK 142 mio
Bestyrelsesformand
DKK 8,0 mio
Næstformand i bestyrelsen
Se alle 6
Relasjoner
HALIBUT GREENLAND ApS
2020 - nå
+5
NORTH ATLANTIC SEAFOOD A/S
2020 - nå
+1
4 felles virksomheter
2020 - 2026
+1
2021 - nå
2021 - 2026
Se alle 38
Tillitsverv
2020-nå · Bestyrelsesmedlem
NORTH ATLANTIC SEAFOOD A/S
2021-nå · Bestyrelsesformand
HALIBUT GREENLAND ApS
2025-nå · Næstformand i bestyrelsen
Kassoq ApS
2026-nå · Bestyrelsesmedlem
SK Olsen ApS
2026-nå · Bestyrelsesmedlem
Taki ApS
Se alle 13
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
27. mai
hsac
Overskudd på DKK 29 mio.
HALIBUT GREENLAND ApS
HALIBUT GREENLAND ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Mathias Kalerak Mathæussen er styreleder.
Se mere
22. mai
hserfer
Nye navn i styret
HALIBUT GREENLAND ApS
3 nye medlemmer blir med i styret for HALIBUT GREENLAND ApS. Mathias Kalerak Mathæussen er fortsatt styreleder.
Se mere
18. mai
hsac
Overskudd på DKK 25 mio.
NORTH ATLANTIC SEAFOOD A/S
NORTH ATLANTIC SEAFOOD A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Mathias Kalerak Mathæussen er medlem av styret.
Se mere
18. mai
hsac
Overskudd på DKK 483.287
Kassoq ApS
Kassoq ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Mathias Kalerak Mathæussen er nestleder i styret.
Se mere
6. mai
hserfer
Klaus Beyer Nielsen blir med i styret
NORTH ATLANTIC SEAFOOD A/S
Klaus Beyer Nielsen erstatter Ulrik Bjerre Rasmussen i styret for NORTH ATLANTIC SEAFOOD A/S etter en periode på 12 år. Mathias Kalerak Mathæussen er fortsatt styremedlem.
Se mere
25. februar
esuoh
Stiftelse
Taki ApS
Taki ApS stiftes i bransjen havfiskeri. Mathias Kalerak Mathæussen er medlem av styret.
Se mere
25. februar
esuoh
Stiftelse
Andari ApS
Andari ApS stiftes i bransjen havfiskeri. Mathias Kalerak Mathæussen er medlem av styret.
Se mere
1. januar
hserfer
Mathias Kalerak Mathæussen blir med i styret
SK Olsen ApS
Mathias Kalerak Mathæussen blir med i styret for SK Olsen ApS.
Se mere
1. januar
eit nam
Isak Jeremias Olsen blir med i ledelsen
SK Olsen ApS
Isak Jeremias Olsen blir med i ledelsen for SK Olsen ApS. Mathias Kalerak Mathæussen er medlem av styret.
Se mere
1. januar
nwod enil trahc
Ny status NORMAL
SK Olsen ApS
Tidligere status: Uden retsvirkning. Mathias Kalerak Mathæussen er medlem av styret.
Se mere
19. mai 2025
hsac
Overskudd på DKK 8,3 mio.
HALIBUT GREENLAND ApS
HALIBUT GREENLAND ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Mathias Kalerak Mathæussen er styreleder.
Se mere
16. mai 2025
hserfer
Kaj Oscar Larsen blir med i styret
HALIBUT GREENLAND ApS
Kaj Oscar Larsen blir med i styret for HALIBUT GREENLAND ApS. Mathias Kalerak Mathæussen er fortsatt styreleder.
Se mere
8. mai 2025
hsac
Overskudd på DKK 9,0 mio.
NORTH ATLANTIC SEAFOOD A/S
NORTH ATLANTIC SEAFOOD A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Mathias Kalerak Mathæussen er medlem av styret.
Se mere
28. april 2025
hserfer
Erstatning i styret
NORTH ATLANTIC SEAFOOD A/S
4 endringer i styret for NORTH ATLANTIC SEAFOOD A/S. Mathias Kalerak Mathæussen er fortsatt styremedlem.
Se mere
1. januar 2025
hserfer
Mathias Kalerak Mathæussen blir med i styret
Kassoq ApS
Mathias Kalerak Mathæussen blir med i styret for Kassoq ApS.
Se mere
1. januar 2025
eit nam
Abel David Arne Hansen blir adm. direktør
Kassoq ApS
Abel David Arne Hansen blir adm. direktør i Kassoq ApS. Mathias Kalerak Mathæussen er nestleder i styret.
Se mere
1. januar 2025
nwod enil trahc
Ny status NORMAL
Kassoq ApS
Tidligere status: Uden retsvirkning. Mathias Kalerak Mathæussen er nestleder i styret.
Se mere
10. mai 2024
hsac
Overskudd på DKK 11 mio.
HALIBUT GREENLAND ApS
HALIBUT GREENLAND ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2023 til 31. desember 2023. Mathias Kalerak Mathæussen er styreleder.
Se mere
8. mai 2024
hserfer
Frederik Mathiassen blir med i styret
HALIBUT GREENLAND ApS
Frederik Mathiassen blir med i styret for HALIBUT GREENLAND ApS. Mathias Kalerak Mathæussen er fortsatt styreleder.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS