Mette Brøndum
Adm. direktør og regional salgschef, Lindab Profil

Mette Brøndum

Adm. direktør og regional salgschef, Lindab Profil
5
Roller
7
Nyheter
Balance
Roller
DKK 201 mio
Direktør
DKK 176 mio
Bestyrelsesmedlem
DKK 31 mio
Bestyrelsesmedlem
Se alle 5
Relasjoner
2025
+1
2023 - 2025
+1
2021 - 2025
+1
2019 - 2025
+1
4 felles virksomheter
2020 - 2021
+1
Se alle 111
Kort fortalt
Mette Brøndum har været i direktionen for XL-Byg Brejnholt A/S siden 2026.
Arbeidserfaring
2026-nå · Direktør
XL-Byg Brejnholt A/S
2013-2021 · Adm. direktør
Lindab A/S
Tillitsverv
2020-nå · Bestyrelsesmedlem
KENTAUR A/S
2025-nå · Bestyrelsesmedlem
BLUETOP ApS
2026-nå · Bestyrelsesmedlem
CASADANA A/S
2026-nå · Bestyrelsesmedlem
NG ZINK A/S
2024-2025 · Næstformand i bestyrelsen
AIRMASTER A/S
Se alle 17
Utdannelse
Merkonom · Ledelseskurser
Mercuri
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
2. juli
esuoh
Adresseendring
XL-Byg Brejnholt A/S
XL-Byg Brejnholt A/S flytter fra Randers SØ til Højbjerg. Mette Brøndum er medlem af ledelsen.
Se mere
29. juni
hserfer
Erstatning i styret
XL-Byg Brejnholt A/S
6 endringer i styret for XL-Byg Brejnholt A/S. Mette Brøndum er medlem af ledelsen.
Se mere
29. juni
eit nam
Mette Brøndum blir med i ledelsen
XL-Byg Brejnholt A/S
Mette Brøndum erstatter Robin Morrison Brejnholt i ledelsen for XL-Byg Brejnholt A/S etter en periode på 2 år.
Se mere
26. juni
hsac
Overskudd på DKK 3,2 mio.
BLUETOP ApS
BLUETOP ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Mette Brøndum er medlem av styret.
Se mere
8. juni
hsac
Overskudd på DKK 2,2 mio.
NG ZINK A/S
NG ZINK A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Mette Brøndum er medlem av styret.
Se mere
1. mai
hserfer
Mette Brøndum blir med i styret
NG ZINK A/S
Mette Brøndum blir med i styret for NG ZINK A/S.
Se mere
22. april
hsac
Overskudd på DKK 9,3 mio.
CASADANA A/S
CASADANA A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Mette Brøndum er medlem av styret.
Se mere
21. april
hserfer
Mette Brøndum blir med i styret
CASADANA A/S
Mette Brøndum blir med i styret for CASADANA A/S.
Se mere
6. mars
hsac
Overskudd på DKK 14 mio.
KENTAUR A/S
KENTAUR A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Mette Brøndum er medlem av styret.
Se mere
25. februar
hserfer
Erstatning i styret
KENTAUR A/S
6 endringer i styret for KENTAUR A/S. Mette Brøndum er fortsatt styremedlem.
Se mere
25. august 2025
hserfer
Mette Brøndum blir med i styret
BLUETOP ApS
Mette Brøndum blir med i styret for BLUETOP ApS.
Se mere
18. august 2025
hserfer
Pascal Gelugne blir med i styret
AIRMASTER A/S
Pascal Gelugne erstatter Mette Brøndum i styret for AIRMASTER A/S etter en periode på 1 år.
Se mere
29. juli 2025
eit nam
Kim Kristian Jensen slutter som adm. direktør
AIRMASTER A/S
Kim Kristian Jensen slutter som adm. direktør i AIRMASTER A/S. Mette Brøndum er nestleder i styret.
Se mere
29. juli 2025
eit nam
Sanne Laumann Langdahl Høj blir med i ledelsen
AIRMASTER A/S
Sanne Laumann Langdahl Høj blir med i ledelsen for AIRMASTER A/S. Mette Brøndum er nestleder i styret.
Se mere
28. juni 2025
hsac
Overskudd på DKK 17 mio.
AIRMASTER A/S
AIRMASTER A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Mette Brøndum er nestleder i styret.
Se mere
10. juni 2025
hserfer
Kent Bo Joakim Lönnberg blir med i styret
Lindab A/S
Kent Bo Joakim Lönnberg erstatter Mette Brøndum i styret for Lindab A/S etter en periode på 14 år.
Se mere
10. juni 2025
hserfer
Kent Bo Joakim Lönnberg blir med i styret
MUNCHOLM A/S
Kent Bo Joakim Lönnberg erstatter Mette Brøndum i styret for MUNCHOLM A/S etter en periode på 3 år.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS