Molbo Ejendomme ApS
VAT · DK38772279 · Reklamebeskyttet

Molbo Ejendomme ApS

VAT · DK38772279 · Reklamebeskyttet
2017
Stiftet
3
Nyheter
Adresse
c/o Tom Høiris Christensen
Nørremarksvej 7
8800 Viborg
Direktør
Tom Høiris Christensen
Direktør
Likviditetsgrad
244%
Veldig god
Avkastningsgrad
6%
Tilfredsstillende
Soliditetsgraden
52%
Veldig god
Beløp i DKK 1 000
Årets resultat
1.000
800
600
400
200
0
2021
2022
2023
2024
2025
Adresse
c/o Tom Høiris Christensen
Nørremarksvej 7
8800 Viborg
Kort fortalt
Molbo Ejendomme ApS blev etableret i 2017 og har adresse i Viborg. I 2025 viste regnskabet en bruttofortjeneste på DKK 287.577. Virksomheden er et anpartsselskab i branchen anden udlejning af boliger.
Bransje
Anden udlejning af boliger
Eierforhold
Molbo Ejendomme ApS
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
20. juni
hsac
Overskudd på DKK 202.643
Molbo Ejendomme ApS
Molbo Ejendomme ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025.
Nøkkeltall
Beløp i DKK 1 00020252024
Bruttomargin288248
Årets resultat203170
Totale aktiver4.9394.860
Egenkapital2.5822.379
1. juli 2025
hsac
Overskudd på DKK 170.481
Molbo Ejendomme ApS
Molbo Ejendomme ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024.
Nøkkeltall
Beløp i DKK 1 00020242023
Bruttomargin248330
Årets resultat170231
Totale aktiver4.8605.276
Egenkapital2.3792.209
3. juli 2024
hsac
Overskudd på DKK 231.356
Molbo Ejendomme ApS
Molbo Ejendomme ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2023 til 31. desember 2023.
Nøkkeltall
Beløp i DKK 1 00020232022
Bruttomargin330287
Årets resultat231973
Totale aktiver5.2764.947
Egenkapital2.2091.978
7. juli 2023
hsac
Overskudd på DKK 973.223
Molbo Ejendomme ApS
Molbo Ejendomme ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2022 til 31. desember 2022.
Nøkkeltall
Beløp i DKK 1 00020222021
Bruttomargin287160
Årets resultat97381
Totale aktiver4.9473.625
Egenkapital1.9781.004
8. juli 2022
hsac
Overskudd på DKK 80.792
Molbo Ejendomme ApS
Molbo Ejendomme ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2021 til 31. desember 2021.
Nøkkeltall
Beløp i DKK 1 00020212020
Bruttomargin160292
Årets resultat81171
Totale aktiver3.6254.714
Egenkapital1.0041.441
8. juli 2021
hsac
Overskudd på DKK 171.165
Molbo Ejendomme ApS
Molbo Ejendomme ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2020 til 31. desember 2020.
Nøkkeltall
Beløp i DKK 1 00020202019
Bruttomargin292273
Årets resultat17115
Totale aktiver4.7143.274
Egenkapital1.441206
25. juni 2021
eit nam
Jan Emil Brøndum slutter som adm. direktør
Molbo Ejendomme ApS
Jan Emil Brøndum slutter som adm. direktør i Molbo Ejendomme ApS.
25. juni 2021
eit nam
Tom Høiris Christensen blir med i ledelsen
Molbo Ejendomme ApS
Tom Høiris Christensen blir med i ledelsen for Molbo Ejendomme ApS.
25. juni 2021
esuoh
Adresseendring
Molbo Ejendomme ApS
Molbo Ejendomme ApS flytter fra Støvring til Viborg.
Ny adresse
c/o Tom Høiris Christensen
Nørremarksvej 7
8800 Viborg
5. september 2020
hsac
Overskudd på DKK 15.138
Molbo Ejendomme ApS
Molbo Ejendomme ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2019 til 31. desember 2019.
Nøkkeltall
Beløp i DKK 1 00020192018
Bruttomargin273345
Årets resultat15141
Totale aktiver3.2743.155
Egenkapital206191
15. juni 2019
hsac
Overskudd på DKK 141.340
Molbo Ejendomme ApS
Molbo Ejendomme ApS offentliggjør regnskap for perioden 3. juli 2017 til 31. desember 2018.
Nøkkeltall
Beløp i DKK 1 0002018
Bruttomargin345
Årets resultat141
Totale aktiver3.155
Egenkapital191
3. juli 2017
esuoh
Stiftelse
Molbo Ejendomme ApS
Molbo Ejendomme ApS stiftes i bransjen anden udlejning af boliger.
Adresse
Fabriksvej 3
9530 Støvring
Personer
Adm. direktør
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS