30. mars · erhvervslivodense.dk
Sådan går det 160 Odense-firmaer: Resultaterne svinger fra -35,8 mio. til 170 mio. kroner
MORE INVEST ApS hører hjemme i branchen "Investering for egen regning".
Les artikkel
| Beløp i DKK 1 000 | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | 25 | 34 |
| Årets resultat | 648 | 210 |
| Totale aktiver | 6.224 | 5.555 |
| Egenkapital | 6.097 | 5.449 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | 34 | 35 |
| Årets resultat | 210 | 514 |
| Totale aktiver | 5.555 | 5.414 |
| Egenkapital | 5.449 | 5.338 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | 35 | 33 |
| Årets resultat | 514 | -294 |
| Totale aktiver | 5.414 | 5.045 |
| Egenkapital | 5.338 | 4.942 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2022 | 2021 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | 33 | 1.646 |
| Årets resultat | -294 | 1.525 |
| Totale aktiver | 5.045 | 5.416 |
| Egenkapital | 4.942 | 5.336 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2021 | 2020 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | 1.646 | 112 |
| Årets resultat | 1.525 | 133 |
| Totale aktiver | 5.416 | 4.066 |
| Egenkapital | 5.336 | 3.924 |