Niels Christian Nielsen
NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS

Niels Christian Nielsen

NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS
2
Roller
2
Nyheter
Balance
Roller
Relasjoner
WRIGHT HOLDING ApS
2002 - 2025
2 felles virksomheter
2002 - 2014
JH INVEST ÅRHUS ApS
2002 - 2011
FJORDSMIL ApS
2014 - 2025
SHUKR HOLDING ApS
2015 - 2017
Se alle 10
Kort fortalt
Niels Christian Nielsen har været i direktionen for NielsensArk ApS siden 2026.
Arbeidserfaring
2026-nå · Direktør
NielsensArk ApS
2012-2015 · Direktør
STUDIO DNA ApS
Tillitsverv
boardmember
Forskningsfondens Ejendomsselskab A/S
boardmember
Arkitektfirma A/S Hune & Elkjær Arkitekter M.A.A
2017-2024 · Bestyrelsesformand
STUDIO DNA ApS
2015-2017 · Bestyrelsesmedlem
STUDIO DNA ApS
2006-2008 · Bestyrelsesmedlem
EJENDOMSSELSKABET HORIZONT A/S
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
29. juni
hsac
Underskudd på DKK 78.614
NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS
NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Niels Christian Nielsen er medlem af ledelsen.
Se mere
16. januar
esuoh
Stiftelse
NielsensArk ApS
NielsensArk ApS stiftes i bransjen arkitektaktiviteter. Niels Christian Nielsen er medlem af ledelsen.
Se mere
15. januar
esuoh
Adresseendring
NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS
NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS flytter fra Højbjerg til Jelling. Niels Christian Nielsen er medlem af ledelsen.
Se mere
1. april 2025
hsac
Underskudd på DKK 101.916
NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS
NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Niels Christian Nielsen er medlem af ledelsen.
Se mere
27. januar 2025
hserfer
Niels Christian Nielsen forlater styret
ARKITEKTFIRMA A/S HUNE & ELKJÆR ARKITEKTER M.A.A.
Niels Christian Nielsen forlater styret for ARKITEKTFIRMA A/S HUNE & ELKJÆR ARKITEKTER M.A.A. etter en periode på 22 år.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Arkitektaktiviteter
ARKITEKTFIRMA A/S HUNE & ELKJÆR ARKITEKTER M.A.A.
Tidligere bransje: Arkitektvirksomhed. Niels Christian Nielsen er medlem av styret.
Se mere
28. oktober 2024
hserfer
Niels Christian Nielsen forlater styret
STUDIO DNA ApS
Niels Christian Nielsen forlater styret for STUDIO DNA ApS etter en periode på 8 år.
Se mere
28. mai 2024
hsac
Overskudd på DKK 860.368
STUDIO DNA ApS
STUDIO DNA ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2023 til 31. desember 2023. Niels Christian Nielsen er styreleder.
Se mere
7. mars 2024
hsac
Overskudd på DKK 123.395
NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS
NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2023 til 31. desember 2023. Niels Christian Nielsen er medlem af ledelsen.
Se mere
7. mars 2024
hsac
Underskudd på DKK 1,0 mio.
ARKITEKTFIRMA A/S HUNE & ELKJÆR ARKITEKTER M.A.A.
ARKITEKTFIRMA A/S HUNE & ELKJÆR ARKITEKTER M.A.A. offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2023 til 31. desember 2023. Niels Christian Nielsen er medlem av styret.
Se mere
23. mars 2023
hsac
Overskudd på DKK 167.517
STUDIO DNA ApS
STUDIO DNA ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2022 til 31. desember 2022. Niels Christian Nielsen er styreleder.
Se mere
21. mars 2023
hsac
Overskudd på DKK 692.601
NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS
NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2022 til 31. desember 2022. Niels Christian Nielsen er medlem af ledelsen.
Se mere
6. mars 2023
hsac
Overskudd på DKK 1,7 mio.
ARKITEKTFIRMA A/S HUNE & ELKJÆR ARKITEKTER M.A.A.
ARKITEKTFIRMA A/S HUNE & ELKJÆR ARKITEKTER M.A.A. offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2022 til 31. desember 2022. Niels Christian Nielsen er medlem av styret.
Se mere
27. februar 2023
esuoh
Adresseendring
STUDIO DNA ApS
STUDIO DNA ApS flytter fra Aarhus C til Egå. Niels Christian Nielsen er styreleder.
Se mere
20. desember 2022
esuoh
Adresseendring
ARKITEKTFIRMA A/S HUNE & ELKJÆR ARKITEKTER M.A.A.
ARKITEKTFIRMA A/S HUNE & ELKJÆR ARKITEKTER M.A.A. flytter fra Aarhus C til Egå. Niels Christian Nielsen er medlem av styret.
Se mere
28. mars 2022
hsac
Overskudd på DKK 370.690
NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS
NIELS CHRISTIAN NIELSEN HOLDING ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2021 til 31. desember 2021. Niels Christian Nielsen er medlem af ledelsen.
Se mere
24. mars 2022
hsac
Overskudd på DKK 29.091
STUDIO DNA ApS
STUDIO DNA ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2021 til 31. desember 2021. Niels Christian Nielsen er styreleder.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS