Rasmus Larsen
RL83 Holding ApS

Rasmus Larsen

RL83 Holding ApS
1
Roller
Balance
Roller
DKK 20.002
Direktør
Relasjoner
OK Energiteknik A/S
2026
FleetGrid ApS
2025 - 2026
Guness Invest ApS
2025 - 2026
2025 - 2026
Kort fortalt
Rasmus Larsen har været i direktionen for 83 Advisory ApS siden 2025.
Arbeidserfaring
2025-nå · Direktør
83 Advisory ApS
2025-2026 · Direktør
FleetGrid ApS
Tillitsverv
2025-2025 · Bestyrelsesmedlem
FleetGrid ApS
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
2. september
paws
Ny bransje: Virksomhedsrådgivning og anden ledelsesrådgivning
83 Advisory ApS
Tidligere bransje: Ikke-finansielle holdingselskaber. Rasmus Larsen er medlem af ledelsen.
Se mere
2. september
seciffo
Nytt navn: 83 Advisory ApS
RL83 Holding ApS
RL83 Holding ApS skifter navn til 83 Advisory ApS. Rasmus Larsen er medlem af ledelsen.
Se mere
1. september
eit nam
Rasmus Larsen forlater ledelsen
FleetGrid ApS
Rasmus Larsen forlater ledelsen for FleetGrid ApS etter en periode på 1 år.
Se mere
17. juni
hsac
Underskudd på DKK 55.319
RL83 Holding ApS
RL83 Holding ApS offentliggjør regnskap for perioden 2. juni 2025 til 31. desember 2025. Rasmus Larsen er medlem af ledelsen.
Se mere
21. mai
hsac
Underskudd på DKK 2,1 mio.
FleetGrid ApS
FleetGrid ApS offentliggjør regnskap for perioden 6. juni 2025 til 31. desember 2025. Rasmus Larsen er medlem af ledelsen.
Se mere
8. juli 2025
esuoh
Adresseendring
FleetGrid ApS
FleetGrid ApS flytter fra Kongens Lyngby til Viby J. Rasmus Larsen er medlem af ledelsen.
Se mere
1. juli 2025
hserfer
Rasmus Larsen forlater styret
FleetGrid ApS
Rasmus Larsen forlater styret for FleetGrid ApS etter en periode på 4 uker.
Se mere
6. juni 2025
esuoh
Stiftelse
FleetGrid ApS
FleetGrid ApS stiftes i bransjen anlæg af ledningsnet til elektricitet og telekommunikation. Rasmus Larsen er medlem af ledelsen.
Se mere
2. juni 2025
esuoh
Stiftelse
RL83 Holding ApS
RL83 Holding ApS stiftes i bransjen ikke-finansielle holdingselskaber. Rasmus Larsen er medlem af ledelsen.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS