31. mars · erhvervslivranders.dk
Sådan går det 64 firmaer i Randers: Resultaterne svinger fra -750.936 til 5,78 mio. kroner
Virksomheden ejes af Ronni Stegger Holding ApS.
Les artikkel
| Beløp i DKK 1 000 | 2025 | 2024 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | – | – |
| Årets resultat | -510 | 2.441 |
| Totale aktiver | 8.003 | 8.647 |
| Egenkapital | 7.997 | 8.642 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | – | – |
| Årets resultat | 2.441 | 2.722 |
| Totale aktiver | 8.647 | 6.727 |
| Egenkapital | 8.642 | 6.323 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|
| Bruttomargin | – | – |
| Årets resultat | 2.722 | 2.444 |
| Totale aktiver | 6.727 | 4.446 |
| Egenkapital | 6.323 | 3.718 |
| Beløp i DKK 1 000 | 2022 |
|---|---|
| Bruttomargin | – |
| Årets resultat | 2.444 |
| Totale aktiver | 4.446 |
| Egenkapital | 3.718 |