Sujal Christensen
HIRTSHALS SEAFOOD A/S

Sujal Christensen

HIRTSHALS SEAFOOD A/S
2
Roller
Balance
Roller
DKK 64 mio
Bestyrelsesmedlem
DKK 51 mio
Direktør, bestyrelsesmedlem
Relasjoner
Kattegat Seafood A/S
2006 - nå
+3
HIRTSHALS SEAFOOD A/S
2006 - nå
+3
Kattegat Seafood A/S
2006 - nå
3 felles virksomheter
2006
2 felles virksomheter
2007 - 2009
Kort fortalt
Sujal Christensen har været i direktionen for HIRTSHALS SEAFOOD A/S siden 2026.
Arbeidserfaring
2026-nå · Direktør
HIRTSHALS SEAFOOD A/S
Tillitsverv
2006-nå · Bestyrelsesmedlem
Kattegat Seafood A/S
2026-nå · Bestyrelsesmedlem
HIRTSHALS SEAFOOD A/S
2019-2026 · Bestyrelsesformand
HIRTSHALS SEAFOOD A/S
2021-2025 · Bestyrelsesmedlem
Fornæs Seafood A/S
2017-2025 · Bestyrelsesmedlem
Kattegat Seafood ApS
Se alle 9
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
1. mai
hserfer
Nye navn i styret
Kattegat Seafood A/S
2 nye medlemmer blir med i styret for Kattegat Seafood A/S. Sujal Christensen er fortsatt styremedlem.
Se mere
1. mai
hserfer
Sujal Christensen blir med i styret
HIRTSHALS SEAFOOD A/S
Sujal Christensen blir med i styret for HIRTSHALS SEAFOOD A/S.
Se mere
1. mai
eit nam
Sujal Christensen blir med i ledelsen
HIRTSHALS SEAFOOD A/S
Sujal Christensen erstatter Usha Rasmussen i ledelsen for HIRTSHALS SEAFOOD A/S etter en periode på 1 år.
Se mere
1. mai
eit nam
Usha Rasmussen blir med i ledelsen
Kattegat Seafood A/S
Usha Rasmussen erstatter Sven Erik Christensen i ledelsen for Kattegat Seafood A/S etter en periode på 29 år. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
19. desember 2025
hsac
Underskudd på DKK 899.511
Kattegat Seafood A/S
Kattegat Seafood A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. oktober 2024 til 30. september. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
4. november 2025
hserfer
Sujal Christensen forlater styret
Kattegat Seafood ApS
Sujal Christensen forlater styret for Kattegat Seafood ApS etter en periode på 8 år.
Se mere
4. november 2025
hserfer
Sujal Christensen forlater styret
Fornæs Seafood A/S
Sujal Christensen forlater styret for Fornæs Seafood A/S etter en periode på 5 år.
Se mere
4. november 2025
seciffo
Nytt navn: Kattegat Seafood A/S
SECULLA A/S
SECULLA A/S skifter navn til Kattegat Seafood A/S. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
24. mars 2025
hsac
Underskudd på DKK 8,1 mio.
Fornæs Seafood A/S
Fornæs Seafood A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. oktober 2023 til 30. september 2024. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
24. mars 2025
hsac
Underskudd på DKK 10 mio.
SECULLA A/S
SECULLA A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. oktober 2023 til 30. september 2024. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Anden finansiel formidling i.a.n.
Fornæs Seafood A/S
Tidligere bransje: Anden finansiel formidling undtagen forsikring og pensionsforsikring, i.a.n. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Administrations- og kontorserviceaktiviteter
SECULLA A/S
Tidligere bransje: Kombinerede administrationsserviceydelser. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
28. november 2024
hsac
Underskudd på DKK 21.769
Kattegat Seafood ApS
Kattegat Seafood ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. oktober 2023 til 30. september. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
7. juni 2024
esuoh
Adresseendring
Fornæs Seafood A/S
Fornæs Seafood A/S flytter fra Hirtshals til Grenaa. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
1. juni 2024
seciffo
Nytt navn: Fornæs Seafood A/S
Hirtshals Røgeri A/S
Hirtshals Røgeri A/S skifter navn til Fornæs Seafood A/S. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
1. mai 2024
paws
Ny bransje: Anden finansiel formidling undtagen forsikring og pensionsforsikring, i.a.n.
Hirtshals Røgeri A/S
Tidligere bransje: Forarbejdning og konservering af fisk, krebsdyr og bløddyr, undtagen fiskemel. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
3. april 2024
hsac
Overskudd på DKK 63.544
Kattegat Seafood ApS
Kattegat Seafood ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. oktober 2022 til 30. september 2023. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
3. april 2024
hsac
Underskudd på DKK 2,7 mio.
SECULLA A/S
SECULLA A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. oktober 2022 til 30. september 2023. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
3. april 2024
hsac
Underskudd på DKK 3,0 mio.
Hirtshals Røgeri A/S
Hirtshals Røgeri A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. oktober 2022 til 30. september 2023. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
31. mars 2023
hsac
Underskudd på DKK 5,9 mio.
Hirtshals Røgeri A/S
Hirtshals Røgeri A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. oktober 2021 til 30. september 2022. Sujal Christensen er medlem av styret.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS