Søren Ulrik Husted Vestergaard
SØREN ULRIK VESTERGAARD HOLDING ApS

Søren Ulrik Husted Vestergaard

SØREN ULRIK VESTERGAARD HOLDING ApS
7
Roller
Balance
Roller
DKK 14 mio
Direktør, bestyrelsesmedlem
DKK 12 mio
Direktør
DKK 10 mio
Bestyrelsesmedlem
Se alle 7
Relasjoner
2014 - nå
+1
2024 - nå
SdL Holding ApS
2024 - nå
PLANTAGEFONDEN AF 22.12.1978
2014 - nå
ORIGINAL NORDMANN CHRISTMAS TREES ApS
2026 - nå
Se alle 22
Kort fortalt
Søren Ulrik Husted Vestergaard har været i direktionen for NORDMANN TRADE A/S siden 2014.
Arbeidserfaring
2014-nå · Direktør
NORDMANN TRADE A/S
2024-nå · Direktør
Nordmann Trade Holding ApS
Tillitsverv
2014-nå · Bestyrelsesformand
ORIGINAL NORDMANN CHRISTMAS TREES ApS
2014-nå · Bestyrelsesmedlem
NORDMANN TRADE A/S
2023-nå · Næstformand i bestyrelsen
PLANTAGEFONDEN AF 22.12.1978
2025-nå · Bestyrelsesmedlem
DANSK NATURPRODUKT A/S
2026-nå · Bestyrelsesformand
MIDTJYSK NORDMANN A/S
2018-2023 · Bestyrelsesmedlem
PLANTAGEFONDEN AF 22.12.1978
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
1. juli
hserfer
Søren Ulrik Husted Vestergaard blir med i styret
MIDTJYSK NORDMANN A/S
Søren Ulrik Husted Vestergaard blir med i styret for MIDTJYSK NORDMANN A/S.
Se mere
1. juli
eit nam
Holger Vestergaard forlater ledelsen
MIDTJYSK NORDMANN A/S
Holger Vestergaard forlater ledelsen for MIDTJYSK NORDMANN A/S etter en periode på 3 år. Søren Ulrik Husted Vestergaard er styreleder.
Se mere
1. juli
eit nam
Peter Henrik de Linde Vestergaard blir adm. direktør
MIDTJYSK NORDMANN A/S
Peter Henrik de Linde Vestergaard blir adm. direktør i MIDTJYSK NORDMANN A/S. Søren Ulrik Husted Vestergaard er styreleder.
Se mere
1. juli
esuoh
Adresseendring
MIDTJYSK NORDMANN A/S
MIDTJYSK NORDMANN A/S flytter fra Låsby til Sorring. Søren Ulrik Husted Vestergaard er styreleder.
Se mere
1. juli
paws
Ny bransje: Dyrkning af træer og andre skovbrugsaktiviteter
MIDTJYSK NORDMANN A/S
Tidligere bransje: Engroshandel med blomster og planter. Søren Ulrik Husted Vestergaard er styreleder.
Se mere
23. april
hsac
Underskudd på DKK 16.374
ORIGINAL NORDMANN CHRISTMAS TREES ApS
ORIGINAL NORDMANN CHRISTMAS TREES ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2025 til 31. desember 2025. Søren Ulrik Husted Vestergaard er styreleder.
Se mere
9. april
hserfer
Søren Schrøder Pedersen blir med i styret
ORIGINAL NORDMANN CHRISTMAS TREES ApS
Søren Schrøder Pedersen erstatter Niels Christian Arentoft i styret for ORIGINAL NORDMANN CHRISTMAS TREES ApS etter en periode på 8 år. Søren Ulrik Husted Vestergaard er fortsatt styreleder.
Se mere
12. desember 2025
hsac
Overskudd på DKK 348.128
SØREN ULRIK VESTERGAARD HOLDING ApS
SØREN ULRIK VESTERGAARD HOLDING ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. juli 2024 til 30. juni. Søren Ulrik Husted Vestergaard er medlem af ledelsen.
Se mere
11. desember 2025
hsac
Overskudd på DKK 730.951
Nordmann Trade Holding ApS
Nordmann Trade Holding ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. juli 2024 til 30. juni. Søren Ulrik Husted Vestergaard er medlem af ledelsen.
Se mere
28. oktober 2025
hsac
Overskudd på DKK 765.201
NORDMANN TRADE A/S
NORDMANN TRADE A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. juli 2024 til 30. juni. Søren Ulrik Husted Vestergaard er medlem af ledelsen.
Se mere
24. september 2025
esuoh
Adresseendring
DANSK NATURPRODUKT A/S
DANSK NATURPRODUKT A/S flytter fra Aalestrup til Sorring. Søren Ulrik Husted Vestergaard er medlem av styret.
Se mere
4. juli 2025
hsac
Underskudd på DKK 13.662
ORIGINAL NORDMANN CHRISTMAS TREES ApS
ORIGINAL NORDMANN CHRISTMAS TREES ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Søren Ulrik Husted Vestergaard er styreleder.
Se mere
10. juni 2025
hsac
Overskudd på DKK 1,3 mio.
DANSK NATURPRODUKT A/S
DANSK NATURPRODUKT A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. april 2024 til 31. mars. Søren Ulrik Husted Vestergaard er medlem av styret.
Se mere
24. april 2025
hserfer
Søren Ulrik Husted Vestergaard blir med i styret
DANSK NATURPRODUKT A/S
Søren Ulrik Husted Vestergaard blir med i styret for DANSK NATURPRODUKT A/S.
Se mere
2. april 2025
hsac
Overskudd på DKK 46.704
PLANTAGEFONDEN AF 22.12.1978
PLANTAGEFONDEN AF 22.12.1978 offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Søren Ulrik Husted Vestergaard er nestleder i styret.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Anden finansiel formidling i.a.n.
SØREN ULRIK VESTERGAARD HOLDING ApS
Tidligere bransje: Anden finansiel formidling undtagen forsikring og pensionsforsikring, i.a.n. Søren Ulrik Husted Vestergaard er medlem af ledelsen.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Støtteaktiviteter relateret til sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål
PLANTAGEFONDEN AF 22.12.1978
Tidligere bransje: Foreninger, legater og fonde med sygdomsbekæmpende, sociale og velgørende formål. Søren Ulrik Husted Vestergaard er nestleder i styret.
Se mere
5. november 2024
hsac
Overskudd på DKK 621.901
NORDMANN TRADE A/S
NORDMANN TRADE A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. juli 2023 til 30. juni. Søren Ulrik Husted Vestergaard er medlem af ledelsen.
Se mere
5. november 2024
hsac
Overskudd på DKK 614.101
Nordmann Trade Holding ApS
Nordmann Trade Holding ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. juli 2023 til 30. juni. Søren Ulrik Husted Vestergaard er medlem af ledelsen.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS