Tina Højlund Pedersen
Næstved Herlufsholm Fodbold ApS

Tina Højlund Pedersen

Næstved Herlufsholm Fodbold ApS
1
Roller
2
Nyheter
Balance
Roller
DKK 39.025
Bestyrelsesformand
Relasjoner
Gjesing Capital Holding ApS
2022 - 2026
+4
NK-FORSYNING A/S
2018 - 2026
+4
NK-FORSYNING A/S
2018 - 2026
+4
FORS Spildevand Holbæk A/S
2018 - 2024
+4
Envafors A/S
2024 - 2026
+3
Se alle 81
Tillitsverv
2024-nå · Bestyrelsesformand
Næstved Herlufsholm Fodbold ApS
2024-2026 · Bestyrelsesmedlem
Zeanet A/S
2024-2026 · Bestyrelsesformand
Envafors A/S
2024-2026 · Bestyrelsesformand
NK-FORSYNING A/S
2024-2026 · Bestyrelsesformand
NK-SPILDEVAND A/S
Se alle 16
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
4. juni
hserfer
Tina Højlund Pedersen forlater styret
NK-SPILDEVAND A/S
Tina Højlund Pedersen forlater styret for NK-SPILDEVAND A/S etter en periode på 2 år.
Se mere
4. juni
hserfer
Tina Højlund Pedersen forlater styret
Envafors A/S
Tina Højlund Pedersen forlater styret for Envafors A/S etter en periode på 2 år.
Se mere
4. juni
hserfer
Tina Højlund Pedersen forlater styret
Zeanet A/S
Tina Højlund Pedersen forlater styret for Zeanet A/S etter en periode på 2 år.
Se mere
4. juni
hserfer
Tina Højlund Pedersen forlater styret
NK-FORSYNING A/S
Tina Højlund Pedersen forlater styret for NK-FORSYNING A/S etter en periode på 2 år.
Se mere
4. juni
hserfer
Tina Højlund Pedersen forlater styret
NK-VAND A/S
Tina Højlund Pedersen forlater styret for NK-VAND A/S etter en periode på 2 år.
Se mere
16. april
hserfer
Anders Dam Buchardt Hansen blir med i styret
Næstved Herlufsholm Fodbold ApS
Anders Dam Buchardt Hansen erstatter Kim Terp i styret for Næstved Herlufsholm Fodbold ApS etter en periode på 5 måneder. Tina Højlund Pedersen er fortsatt styreleder.
Se mere
20. desember 2025
hsac
Overskudd på DKK 39.415
Næstved Herlufsholm Fodbold ApS
Næstved Herlufsholm Fodbold ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. juli 2024 til 30. juni. Tina Højlund Pedersen er styreleder.
Se mere
16. desember 2025
eit nam
John Ringstrøm blir med i ledelsen
Næstved Herlufsholm Fodbold ApS
John Ringstrøm erstatter Lars Peter Dam Nielsen i ledelsen for Næstved Herlufsholm Fodbold ApS etter en periode på 4 år. Tina Højlund Pedersen er styreleder.
Se mere
6. november 2025
hserfer
Nye navn i styret
Næstved Herlufsholm Fodbold ApS
2 nye medlemmer blir med i styret for Næstved Herlufsholm Fodbold ApS. Tina Højlund Pedersen er fortsatt styreleder.
Se mere
1. november 2025
hserfer
Erstatning i styret
Næstved Herlufsholm Fodbold ApS
3 endringer i styret for Næstved Herlufsholm Fodbold ApS. Tina Højlund Pedersen er fortsatt styreleder.
Se mere
31. oktober 2025
hserfer
Tina Højlund Pedersen forlater styret
NKE-ELNET A/S
Tina Højlund Pedersen forlater styret for NKE-ELNET A/S etter en periode på 1 år.
Se mere
29. oktober 2025
esuoh
Adresseendring
NK-FORSYNING A/S
NK-FORSYNING A/S flytter til ny adresse i Næstved. Tina Højlund Pedersen er styreleder.
Se mere
28. oktober 2025
esuoh
Adresseendring
Envafors A/S
Envafors A/S flytter til ny adresse i Næstved. Tina Højlund Pedersen er styreleder.
Se mere
12. juni 2025
hsac
Overskudd på DKK 41 mio.
NK-FORSYNING A/S
NK-FORSYNING A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Tina Højlund Pedersen er styreleder.
Se mere
12. juni 2025
hsac
Overskudd på DKK 5,6 mio.
NK-VAND A/S
NK-VAND A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Tina Højlund Pedersen er styreleder.
Se mere
12. juni 2025
hsac
Underskudd på DKK 6,3 mio.
NKE-ELNET A/S
NKE-ELNET A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Tina Højlund Pedersen er medlem av styret.
Se mere
12. juni 2025
hsac
Overskudd på DKK 40 mio.
NK-SPILDEVAND A/S
NK-SPILDEVAND A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Tina Højlund Pedersen er styreleder.
Se mere
12. juni 2025
hsac
Underskudd på DKK 112.000
Envafors A/S
Envafors A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Tina Højlund Pedersen er styreleder.
Se mere
11. juni 2025
hsac
Overskudd på DKK 1,4 mio.
Zeanet A/S
Zeanet A/S offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2024 til 31. desember 2024. Tina Højlund Pedersen er medlem av styret.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS