Tommy Thy Wadsbach

Tommy Thy Wadsbach

0
Roller
4
Nyheter
Relasjoner
Kroni Holding ApS
2019 - 2026
2024 - 2026
MAMAJU HOLDING ApS
2024 - 2026
Arbeidserfaring
2024-2025 · Direktør
DELVIQ IT Solutions ApS
2024-2024 · Adm. direktør
Kroni Holding ApS
2019-2022 · Adm. direktør
NogW ApS af 2016
2016-2019 · Direktør
NogW ApS af 2016
Tillitsverv
2025-2026 · Bestyrelsesmedlem
DELVIQ IT Solutions ApS
Paqle
Paqle data
Paqle kan vise nyheter om personer og virksomheter direkte i ditt CRM-system.
Nyheter
14. september
hserfer
Tommy Thy Wadsbach forlater styret
DELVIQ IT Solutions ApS
Tommy Thy Wadsbach forlater styret for DELVIQ IT Solutions ApS etter en periode på 1 år.
Se mere
1. august
hserfer
Kim Lønberg forlater styret
DELVIQ IT Solutions ApS
Kim Lønberg forlater styret for DELVIQ IT Solutions ApS etter en periode på 2 år. Tommy Thy Wadsbach er fortsatt styremedlem.
Se mere
23. desember 2025
hsac
Underskudd på DKK 76.092
DELVIQ IT Solutions ApS
DELVIQ IT Solutions ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. juli 2024 til 30. juni. Tommy Thy Wadsbach er medlem av styret.
Se mere
29. september 2025
esuoh
Adresseendring
DELVIQ IT Solutions ApS
DELVIQ IT Solutions ApS flytter fra Lystrup til Aarhus C. Tommy Thy Wadsbach er medlem av styret.
Se mere
1. april 2025
hserfer
Tommy Thy Wadsbach blir med i styret
DELVIQ IT Solutions ApS
Tommy Thy Wadsbach blir med i styret for DELVIQ IT Solutions ApS.
Se mere
1. april 2025
eit nam
Tommy Thy Wadsbach forlater ledelsen
DELVIQ IT Solutions ApS
Tommy Thy Wadsbach forlater ledelsen for DELVIQ IT Solutions ApS etter en periode på 5 måneder.
Se mere
1. april 2025
eit nam
Ulrik Krogh Nielsen blir adm. direktør
DELVIQ IT Solutions ApS
Ulrik Krogh Nielsen blir adm. direktør i DELVIQ IT Solutions ApS. Tommy Thy Wadsbach er medlem av styret.
Se mere
1. april 2025
esuoh
Adresseendring
DELVIQ IT Solutions ApS
DELVIQ IT Solutions ApS flytter fra Aarhus C til Lystrup. Tommy Thy Wadsbach er medlem av styret.
Se mere
1. januar 2025
paws
Ny bransje: Computerkonsulentbistand og forvaltning af computerfaciliteter
DELVIQ IT Solutions ApS
Tidligere bransje: Konsulentbistand vedrørende informationsteknologi. Tommy Thy Wadsbach er medlem af ledelsen.
Se mere
10. desember 2024
hsac
Overskudd på DKK 15.727
DELVIQ IT Solutions ApS
DELVIQ IT Solutions ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. juli 2023 til 30. juni. Tommy Thy Wadsbach er medlem af ledelsen.
Se mere
28. oktober 2024
hserfer
Nye navn i styret
DELVIQ IT Solutions ApS
3 nye medlemmer blir med i styret for DELVIQ IT Solutions ApS. Tommy Thy Wadsbach er medlem af ledelsen.
Se mere
28. oktober 2024
eit nam
Tommy Thy Wadsbach blir med i ledelsen
DELVIQ IT Solutions ApS
Tommy Thy Wadsbach blir med i ledelsen for DELVIQ IT Solutions ApS.
Se mere
19. august 2024
eit nam
Tommy Thy Wadsbach slutter som adm. direktør
Kroni Holding ApS
Tommy Thy Wadsbach slutter som adm. direktør i Kroni Holding ApS.
Se mere
12. juli 2024
esuoh
Stiftelse
DELVIQ IT Solutions ApS
DELVIQ IT Solutions ApS stiftes i bransjen konsulentbistand vedrørende informationsteknologi. Tommy Thy Wadsbach er adm. direktør i virksomheten.
Se mere
13. juni 2022
eit nam
Tommy Thy Wadsbach slutter som adm. direktør
NogW ApS af 2016
Tommy Thy Wadsbach slutter som adm. direktør i NogW ApS af 2016.
Se mere
26. januar 2022
seciffo
Nytt navn: NogW ApS af 2016
Nielsen & Wadsbach ApS
Nielsen & Wadsbach ApS skifter navn til NogW ApS af 2016. Tommy Thy Wadsbach er adm. direktør i virksomheten.
Se mere
30. juni 2021
hsac
Underskudd på DKK 52.502
Nielsen & Wadsbach ApS
Nielsen & Wadsbach ApS offentliggjør regnskap for perioden 1. januar 2020 til 31. desember 2020. Tommy Thy Wadsbach er adm. direktør i virksomheten.
Se mere
Paqle ApS
Midtager 29
2605 Brøndby
CVR 36710306
© Paqle ApS